Odkurzacz piorący – czy jest lepszy od tradycyjnego prania?

295 views
0

Czy ktoś korzystał z odkurzacza piorącego do czyszczenia dywanów? Chciałbym poznać Wasze opinie na temat skuteczności w porównaniu do tradycyjnych metod prania dywanów. Posiadam kilka dywanów i wypranie ich jest dla mnie dużym wyzwaniem. Jeśli jest pogoda zajmuję się tym na dworze używając specjalnych proszków. Niestety z wiekiem jest to dla mnie coraz trudniejsze.

zuza Changed status to publish 18 sierpnia 2023
0

Moje doświadczenia z odkurzaczem piorącym były naprawdę pozytywne, jeśli chodzi o usuwanie trudniejszych plam. Woda i detergent skutecznie pracują razem, by wyczyścić nawet głębokie zabrudzenia. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie plamy i zabrudzenia zostaną usunięte w 100%, ale zdecydowanie widać różnicę. To świetny wybór, jeśli chcesz odświeżyć swoje dywany.

zuza Changed status to publish 18 sierpnia 2023
0

Odkurzacze piorące faktycznie mają tę przewagę, że mogą skutecznie usunąć trudniejsze plamy i zabrudzenia. Miałem przypadki, kiedy plamy po kawie czy winie zniknęły prawie całkowicie po kilku przejściach. To zależy jednak od modelu. Mi świetnie sprawdza się odkurzacz piorący thomas. Dobrze jest wybierać odkurzacze piorące z dobrą opinią na temat ich mocy i skuteczności w usuwaniu plam.

zuza Changed status to publish 18 sierpnia 2023