Jak zadbać o skórę?

371 views
0

Czy ktoś ma pomysł, jak sobie poradzić z problemem skóry twarzy, która jest zarówno przetłuszczająca się w niektórych miejscach, jak i przesuszona w innych? To trudne, bo wydaje się, że nie mogę znaleźć odpowiedniego produktu pielęgnacyjnego. Czy istnieje jakiś głęboko nawilżający krem do twarzy, który pomoże mi z tym problemem?

zuza Changed status to publish 13 września 2023
0

Mam podobny rodzaj skóry, i znalazłem głęboko nawilżający krem do twarzy, który doskonale się sprawdza. Ten krem zawiera ekstrakt z aloesu i witaminę E, która pomaga nawilżyć suche obszary, jednocześnie kontrolując nadmiar sebum na przetłuszczających się partiach. Po jego regularnym stosowaniu, moja skóra stała się bardziej zrównoważona i zdrowa.

zuza Changed status to publish 13 września 2023
0

Również miałam ten problem z mieszana skórą. W takim przypadku, warto wybrać krem do twarzy, który jest niekomedogenny, czyli nie zapycha porów. Szukaj kremu, który jest lekki i nawilżający, ale nie przeciąża skóry. Głęboko nawilżający krem do twarzy może pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia na suchych obszarach, bez zwiększania przetłuszczania się skóry.

zuza Changed status to publish 13 września 2023