Czy macie przedmioty ważne dla was sentymentalnie?

43 views
0

Czy macie jakieś szczególne przedmioty, które mają dla Was szczególne znaczenie emocjonalne? Mam w swojej szufladzie małą drewnianą skrzyneczkę, którą dostałem w prezencie od mojego dziadka na moje szóste urodziny. W środku skrzyneczki znajduje się mała łyżeczka, która ma wygrawerowane moje imię i datę moich urodzin. Choć to tylko zwykła łyżeczka, to dla mnie ma ogromną wartość emocjonalną i zawsze będę ją cenił.

zuza Changed status to publish 7 marca 2023
0

Mam szczególny przedmiot, który ma dla mnie duże znaczenie emocjonalne. Jest to łyżeczka z grawerem, którą dostałam od mojej babci na moje pierwsze święta Bożego Narodzenia po śmierci mojej mamy. Grawer na łyżeczce zawiera sentencję „Trzymaj się”, którą zawsze powtarzała mi moja mama, kiedy czułam się zmartwiona lub przytłoczona. To dla mnie nie tylko pamiątka po mojej mamie, ale też przypomnienie o tym, że zawsze mogę znaleźć siłę, aby przezwyciężyć trudności.

zuza Changed status to publish 7 marca 2023
0

Tak, mam szczególny przedmiot, który ma dla mnie duże znaczenie emocjonalne. Jest to medal, który zdobyłem podczas swojego pierwszego maratonu. Na rewersie medalu znajduje się moje imię i czas, w którym ukończyłem bieg. To dla mnie nie tylko pamiątka po jednym z najważniejszych wyzwań w moim życiu, ale też przypomnienie o sile i wytrwałości, którą musiałem wykazać, aby osiągnąć cel.

zuza Changed status to publish 7 marca 2023